Şirket Çalışanları

Our Company

Ümit TÖREDİ

CEO & Founder

 

Team Member

Talat KARAKAŞ

Ağır Nakliye Departman Müdürü

Dahili:124/125
E-mail:   talat@transotto.com

Team Member

Filiz SAYIN

Uluslararası Ağır nakliye sorumlusu

Dahili:123
E-mail:   filiz@transotto.com

Team Member

Gürkan YÜCEKAYA

Koordinatör

Dahili:118
E-mail:  gurkan@transotto.com

Team Member

Selin ASLANGİL

İthalat Operasyon Servisi

Dahili:115
E-mail:   selin@transotto.com

 

Team Member

Deniz ÜLTAN

İhracat Operasyon Servisi

Dahili:120
E-mail:   deniz@transotto.com

Team Member

Umit BULUT

Tır Servisi

Dahili:143-144
E-mail:   bulut@transotto.com

Team Member

Anıt DAĞSEVEN

Tır Servisi

Dahili:145
E-mail:  anit@transotto.com

Team Member

Ercüment ÖZEL

Tır Servisi

Dahili:145
E-mail:  eozel@transotto.com

 

Team Member

Cansu HANOĞLU

Muhasebe&Finans

Dahili:138
E-mail:   cansu@transotto.com

Team Member

Özgür CANİK

Muhasebe&Finans

Dahili:140
E-mail:   ozgur@transotto.com

Team Member

Dağhan TÖREDİ

Finans&Müşteri Temsilcisi

Dahili:140
E-mail:  daghan@transotto.com

Team Member

Cem KARAKAŞ

Müşteri temsilcisi

Dahili:118
E-mail:  cem@transotto.com

Team Member

Süleyman AYDIN

"ARTIK KALBİMİZDE YAŞIYOR."

Dahili:
E-mail:  

Team Member

Sekreterya/Santral

Sekreterya/Santral

Dahili:111-112
E-mail:   info@transotto.com

 

Team Member

COOKIE

GÜVENLİK

Ext:
E-mail: