İştirakler

ANKARA LOJİSTİK YATIRIMLAR VE AKARYAKIT TİCARET A.Ş- ANKARA. >>>
Ankara merkezli, Uluslararası karayoluyla eşya taşımacılığı yapan, firmalarla RODPA tarafından, Ankara'da bir lojistik merkezi oluşturulması amacıyla 2004 Yılında 35 kişi nin katılımı ile " Roder Ankara S.S. Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi " kurulmuştur.
2008 yılı itibarı ile bu kooperatif ,ANKARA LOJISTİK YATIRIMLAR VE AKARYAKIT TİCARET A.Ş adı altında şirkete dönüştürülmüş olup, Yaklaşık 700.000 m2 arazi üzerinde, taşımacı firmalar için ofis, park alanları, antrepo ve depo imkânları,gümrük binası, akaryakıt istasyonları, tamir ve bakım servislerinin yanı sıra bankalar ve tedarikçi firmalar için gerekli ofis alanları yer alacaktır .
2008 Ekim ayı itibarı ile inşaat çalışmaları başlamış olup 2009 yılı sonuna kadar bitirilmesi hedeflenmiş. 2010 yılı şubat ayında İnşatta tamamlanmış ve Ankara Gümrük Müdürlüğü'nün de Üssümüzde yer alması ile birlikte , Ankara Lojistik Üssü faaliyetine başlamıştır,

Bu proje Türkiye'nin en büyük Lojistik Merkezi olmasının yanı sıra Uluslararası Nakliyecilerin güçlü birlikteliğinin de bir ürünüdür.
Şirketimiz TRANS OTTO' da bu projenin ortaklarından biridir.